Pokročilý potápěčský kurz - Advanced Open Water Diver

Základní informace

Místo teorie: České Budějovice / Hluboká nad Vltavou / J. Hradec 

Maximální hloubka: 30 m

Doprava na lokality / ubytování: vlastní

Minimální věk: 15 let 

Cena: 7 990 Kč 


Advanced Open Water Diver (AOWD) je pokročilejší kurz, ve kterém rozvinete své znalosti a dovednosti v dalších oblastech potápění - naučíte se bezpečně potápět v noci a za omezené viditelnosti, orientaci pod vodou a rozšíříte povolenou hloubku na ponory do 30 metrů. Není zde předepsán minimální počet ponorů pro vstup do kurzu - záleží na posouzení kvalit kandidáta od Instruktora IANTD. Kurz je možné absolvovat rovnou s kurzem potápění s Nitroxem / Hloubkové potápění - podívejte se na přehled zvýhodněných balíčků potápěčských kurzů - zde.

  • teoretická příprava - seznámení se s rozšířeným vybavením (kompas, dekompresní bóje, podvodní světla),  vypočítání opakovaných hloubkových ponorů a seznámení s riziky, která jsou s hloubkovým potápěním spojena.
  • praktické lekce - kontrola potápěčské výstroje, 4 ponory (celkem 120 minut pod vodou) zaměřené na podvodní navigaci, rozšíření možnosti potápět se do hloubky až 30 m, potápění v noci a za omezené viditelnosti a práci s dekompresní bójkou. Praktické lekce probíhají na českých lomech nebo rakouských jezerech.

Cena zahrnuje

  • výukové materiály v elektronické podobě, teoretické a praktické lekce, služby instruktora, plnění lahví, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom.

Cena nezahrnuje

  • dopravu a vstup na lokalitu, případné ubytování, zapůjčení výstroje, cestovní a potápěčské pojištění.