Hloubkové potápění

Kurz Hloubkové potápění - Deep Diver

Místo teorie: České Budějovice / Hluboká nad Vltavou / J. Hradec 

Maximální hloubka: 40 m

Minimální věk: 15 let 

Cena: 6 990 Kč (11 990 Kč ve spojení s kurzem AOWD)

Počet ponorů: 4 (v kombinaci s kurzem AOWD - 6 ponorů)


Mnoho potápěčských lokalit se nachází ve větších hloubkách (např. vraky / specifická fauna a flora). Proto potápění do větších hloubek přitahuje stále více potápěčů. Bez odpovídajícího výcviku však mohou být ponory do větších hloubek nebezpečné. Získejte zkušenosti s potápěním až do 40 metrů. Naučíte se plánovat ponory do hloubek a získáte dovednosti k provádění bezpečných ponorů. Předpokladem pro získání této kvalifikace je mít splněný Pokročilý potápěčský kurz AOWD a použití správného vybavení.

  • teoretická příprava - plánování hloubkových ponorů, seznámení se s rozšířeným vybavením, vypočítání spotřeby vzduchu, vypočítání opakovaných hloubkových ponorů a seznámení s riziky, která jsou s hloubkovým potápěním spojena.
  • praktické lekce - kontrola a příprava potápěčské výstroje na hloubkové ponory,  4 hloubkové ponory, práce s dekompresní bójkou. Praktické lekce probíhají na českých lomech nebo rakouských jezerech.

Cena zahrnuje

  • výukové materiály v elektronické podobě, teoretické a praktické lekce, plnění lahví, služby instruktora, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom.

Cena nezahrnuje

  • dopravu a vstup na lokalitu, případné ubytování, zapůjčení výstroje, cestovní a potápěčské pojištění.