Potápěčské kurzy

Nabídka školy MS-diving pokrývá veškeré kurzy potápění na otevřeném okruhu - základní, pokročilé / specializační, profesionální, technické, jeskynní či sidemount. Rovněž provádíme výuku šnorchlování a kurzů nádechového potápění - freediving. Pokud váháte, jestli s potápěním začít, nabízíme zkušební ponory pro nepotápěče, kde si můžete vyzkoušet, co vše tento koníček / životní styl přináší. Přehledný ceník kurzů a zvýhodněných potápěčských balíčků naleznete zde


Základní kurz - Open Water Diver

Základní potápěčský kurz OWD (Open Water Diver) je vstupní kurz, kde se naučíte základům potápění. Stanete se připraveným a odpovědným potápěčem

Více informací


Pokročilý kurz / specializační kurzy

Chcete rozšířit své znalosti a dovednosti, které jste se naučili v základním kurzu?  Potápějte se hlouběji, naučte se podvodní navigaci, potápění v noci, s nitroxem, pod led, v suchém obleku atd.

Více informací


Technické kurzy

Máte zájem o potápění do větších hloubek a strávit delší čas pod vodou? Vstupte do světa technických potápěčů. Naučíte se používat dekompresní plyny i trimix (kyslík/dusík/helium).

Více informací


Sidemount kurzy

Potápění s konfigurací sidemount (boční upevnění lahví) má celou řadu výhod a je nejrychleji se rozvíjející odvětví potápění - nabízí naprostou volnost a vizuální kontrolu lahví.

Více informací


Freediving kurzy

Po absolvování kurzů budete schopni dosáhnout hloubek a času pod vodou na jediný nádech, jakých jste si nedovedli představit - pomůžeme vám objevit skryté možnosti vašeho těla. 

Více informací


Jeskynní kurzy

Jeskynní potápění se řadí k nejtěžším disciplínám. Nádherné scenérie, které se vám však promítnou jsou nezapomenutelné - je ale zapotřebí psychická odolnost a kvalitní výcvik.

Více informací


Zdokonalovací lekce

Zdokonalovací lekce se může týkat jakéhokoli ponoru, na který máte vystavenou certifikaci a potřebujete si zopakovat správné postupy. Lekce můžete absolvovat v bazénu či otevřené vodě.

Více informací


Profesionální kurzy

Jste již zkušený potápěč, který se chce potápěním živit / přivydělat? Pak je právě pro vás jsou určeny profesionální kurzy, ve kterých se naučíte vést potápěčskou skupinu.

Více informací


Zkušební ponory

Pokud chcete vyzkoušet potápění nejdříve v bazénu nebo lomu, můžete s námi absolvovat zkušební ponor, kde vám zprostředkujeme zážitek na celý život.

Více informací


Nabízíme výukový systém jedné z nejznámějších potápěčských asociací IANTD (International Association of Nitrox & Technical Divers). Certifikace této původem americké asociace jsou uznávané po celém světě. Potápěčská asociace IANTD získala v lednu 1997 zastoupení v České republice a následně v roce 2002 zaštítila i ostatní země v centrální Evropě - došlo tedy k přejmenování na IANTD CE.


Zejména jeskynní kurzy provádíme pod záštitou potápěčské asociace ASTD (Association of Sport and Technical Divers). Certifikace této původem české asociace jsou rovněž uznávané po celém světě, zejména díky kvalitním instruktorům. ASTD vznikla v roce 2012 a v oblasti potápění pokrývá celou škálu kurzů - zároveň pružně implementuje nové poznatky do výukových směrnic.