Advanced EANx Supervisor

Kurz pokročilého Nitrox Supervizora - Advanced EANx Supervisor

Místo teorie: České Budějovice / Hluboká nad Vltavou / J. Hradec 

Maximální hloubka: 40 m

Vstupní licence: Divemaster + AEANx

Minimální věk: 18 let

Cena: 11 990 Kč (včetně kurzu Divemaster - 24 990 Kč)


Program IANTD Advanced EANx Supervisor rozšiřuje kompetence Divemastera. Kurz je navržen tak, aby poskytl odpovědné školení divemasterům, kteří chtějí dohlížet na potápěče i na technické potápěče Advanced EANx Diver a zároveň asistovat u kurzů AEANx. Kurz lze absolvovat souběžně s kurzem Divemaster, popřípadě s kurzem Advanced EANx Diver. Stejně jako u kurzu Divemaster platí, že nesmí vést výcviková cvičení sám, pokud není pod přímým dohledem kvalifikovaného instruktora. 

Předpokladem pro získání této kvalifikace je mít splněný Profesionální kurz Divemasterkurz Advanced EANx Diver, doložení minimálně 60 ponorů, asistence instruktorovi při kurzu Hloubkového potápění a kurzu Advanced EANx Diver.

  • teoretická příprava - podrobněji se probírá problematika potápěčské fyziky, fyziologie, dekompresní teorie,  záchrany, plánování AEANx ponorů, konfigurace technické potápěčské výstroje a řešení případných problémů.
  • praktické lekce - nácvik vedení certifikovaného AEANx potápěče pod vodou, briefingů, řešení krizových situací pod vodou, správných technik práce se stage / dekompresní lahví, asistence instruktorovi při výuce kurzů AEANx, organizace technických potápěčských akcí. Praktické lekce probíhají na českých lomech nebo rakouských jezerech.

Cena zahrnuje

  • výukové materiály Divemaster a AEANx, teoretické a praktické lekce, služby instruktora, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom.
  • vyřízení přihlášení profesionálního čísla a pomoc s dalšími náležitostmi pro získání aktivního statusu.

Cena nezahrnuje

  • dopravu a vstup na lokalitu, případné ubytování, zapůjčení výstroje a plnění lahví, dekompresní plyny, cestovní a potápěčské pojištění.
  • pro aktivní status profesionální potápěčské pojištění (doporučujeme DAN Pro), poplatek za aktivní status IANTD profesionálního potápěče (2000 Kč bez DPH).