Cesty za potápěním

Máme procestovaný kus světa a rádi vám zážitky zprostředkujeme. Pojeďte s námi na safari loď do Egypta, na Maledivy, Bali nebo na potápěčské báze do Chorvatska. Objevujte s námi podzemí Francie či maďarské Kobanye, jezera v rakouských Alpách nebo lomy v Čechách a Polsku. Při cestování ve spojení s potápěním zažijete nové zážitky, které vám změní život, tak jako nám. Aktuálně vypsané termíny potápěčských cest naleznete v Kalendáři akcí.


Česko

I v České Republice máme spoustu míst k potápění - od lomů, přehrad po jeskyně. České lomy využíváme hlavně k výcviku Základního potápěčského kurzu OWD a ke Zkušebním ponorům pro nepotápěče. Pořádáme zde časté potápěčské akce - jednodenní i víkendové.

více informací


Rakousko

Do Rakouska jezdíme na jednodenní čí víkendové potápěčské akce. Navštivte s námi rakouská jezera Attersee, Wolfgangsee, Traunsee či Gosausee. V rámci akcí v Rakousku můžete absolvovat zkušební ponory či potápěčské kurzy - podmínky jsou zde ideální.

více informací


Chorvatsko

Láká vás rodinná dovolená obohacená o ponory v okolí vraků či nádherných útesů? Chorvatsko je náš druhý domov a buď se vydejte za potápěním do této země s námi nebo vám rádi  zprostředkujeme dovolenou s možností potopit se na nádherné lokality.

více informací


Egypt - safari

Pojeďte s námi na safari loď do Egypta. na výběr je několik potápěčských tras, které zaručeně splní vaše očekávání o jedinečném potápění. Můžete s námi navštívit nádherné vraky v rámci severního safari, či obrovské korálové útesy v jižní části Rudého moře, anebo kombinaci. 

více informací


Francie - oblast Lot

Francouzské jeskyně patří k nejlepším v Evropě - pojeďte s námi prozkoumat podzemí v oblasti Lot a nádherná malebná městečka. Jedná se o nezapomenutelný zážitek.

více informací


Bali

Bali je potápěčský ráj - objevujte krásné korálové zahrady a zapotápějte se s mantami, želvami, měsíčníky či prozkoumejte známý vrak USS Liberty.

více informací


Maledivy - safari

Zprostředkujeme vám dovolenou na safari lodi v této jedinečné potápěčské destinaci - navštivte podvodní svět plný mant, karet, barakud a žraloků.

více informací


Itálie - Elba

Elba je perlou Tyrhénského moře. Nabízí krásné lokality pod vodou i nádhernou krajinu - užijte si s námi obojí. Výlety po ostrově, potápění a  nocování na menší "safari" lodi.

více informací