Cesty za potápěním

Máme procestovaný kus světa a rádi vám zážitky zprostředkujeme. Pojeďte s námi na safari loď do Egypta, na Maledivy, Bali nebo na potápěčské báze do Chorvatska. Objevujte s námi podzemí maďarské Kobanye, jezera v rakouských Alpách nebo lomy v Čechách a Polsku. Při cestování ve spojení s potápěním zažijete nové zážitky, které vám změní život, tak jako nám. Aktuálně vypsané termíny potápěčských cest naleznete v Kalendáři akcí.


Česko

I v České Republice máme spoustu míst k potápění - od lomů, přehrad po jeskyně. České lomy využíváme hlavně k výcviku Základního potápěčského kurzu OWD a ke Zkušebním ponorům pro nepotápěče. Pořádáme zde časté potápěčské akce -jednodenní i víkendové.

více informací

Rakousko

Do Rakouska jezdíme na jednodenní čí víkendové potápěčské akce. Navštivte s námi rakouská jezera Attersee, Wolfgangsee, Traunsee či Gosausee. V rámci akcí v Rakousku můžete absolvovat zkušební ponory či potápěčské kurzy - podmínky jsou zde ideální.

více informací

Chorvatsko

Láká vás rodinná dovolená obohacená o ponory v okolí vraků či nádherných útesů? Chorvatsko je náš druhý domov a buď se vydejte za potápěním do této země s námi nebo vám rádi  zprostředkujeme dovolenou s možností potopit se na nádherné lokality.

více informací

Egypt

Pojeďte s námi na safari loď do Egypta. na výběr je několik potápěčských tras, které zaručeně splní vaše očekávání o jedinečném potápění. Můžete s námi navštívit nádherné vraky v rámci severního safari, či obrovské korálové útesy v jižní části Rudého moře, anebo kombinaci. 

více informací


Bali

Bali je potápěčský ráj - objevujte krásné korálové zahrady a zapotápějte se s mantami, želvami, měsíčníky či prozkoumejte známý vrak USS Liberty.

více informací


Maledivy

Zprostředkujeme vám dovolenou na safari lodi v této jedinečné potápěčské destinaci - navštivte podvodní svět plný mant, karet, barakud a žraloků.

více informací


Maďarsko

Kobanya - tato lokalita se už dnes stává pojmem mezi potápěči - zatopený důl v centru Budapeště, láká především na křišťálově čistou vodu a nevídaný zážitek.


Polsko

I v Polsku na vás čekají krásné lokality s nádhernou viditelností. Navštivte s námi v rámci víkendové akce polský lom Gródek nebo neméně známou lokalitu Zakrzowek.