Pokročilý kurz a specializace

Pokročilý potápěčský kurz - Advanced Open Water Diver

Rozšiřte své znalosti a dovednosti, které jste se naučili v základním potápěčském kurzu OWD. Dalším krokem je pokročilý potápěčský kurz Advanced Open Water Diver (AOWD), který vám rozšíří obzory s potápěním v noci a za omezené viditelnosti, rozšíří vám hloubkový limit na 30 metrů a naučí vás základům potápěčské navigace. Kurz lze absolvovat současně s námi nabízenými specializačními kurzy. 

Více informací


Potápěčské specializace

Navažte na kurz OWD a AOWD širokou nabídkou specializačních kurzů, které vás budou profilovat v potápěčské kariéře. Pokud se chcete potápět s nitroxem, v suchém obleku, hlouběji, pod led - je pro vás rozšíření vašich schopností a znalostí nutností k bezpečnému zvládnutí těchto podmínek. Využijte našich cenově zvýhodněných balíčků kurzů - zde.


Hloubkové potápění

Během speciálního kurzu hloubkového potápění získáte znalosti a dovednosti nezbytné pro plánování a provádění bezpečných ponorů do hloubky až 40 m.

Více informací


Potápění s Nitroxem

Potápění s Nitroxem je bezpečnější (díky snížení procenta dusíku ve směsi) a prodlouží vám bezdekompresní časy na dně za použití dýchacích plynů EAN Nitrox.

Více informací


Potápění v suchém obleku

Účelem kurzu je naučit vás pohodlné potápění v suchém potápěčském obleku. Dozvíte se o výhodách suchého obleku a jak řešit případné nouzové situace.

Více informací


Potápění pod ledem

V kurzu potápění pod ledem se dozvíte, jaké jsou speciální požadavky na potápění bez možnosti přímého výstupu na hladinu a jak správně používat speciální výbavu pro potápění pod ledem. 

Více informací


Potápění záchranář

Stres je hlavní příčinou mnoha potápěčských nehod. V kurzu Rescue diver vás naučíme nebezpečným situacím předcházet a v případě jejich vzniku je rychle řešit - na suchu i pod hladinou.  

Více informací


První pomoc + poskytovatel O2

Naučíme vás mimo jiné správně poskytovat první pomoc, CPR (kardiopulmonální resuscitaci) a podat kyslík. Tyto dovednosti využijete nejen při potápěčských nehodách, ale i v běžném životě. 

Více informací