Zkušební ponory

Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, jestli je pro ně potápění s přístrojem to pravé a chtějí si nejdříve provést zkušební ponor předtím než vstoupí do základního potápěčského kurzu OWD, nabízíme zkušební ponor na bazénu v Českých Budějovicích nebo na českých lomech / rakouských jezerech. Budete teoreticky seznámeni s výstrojí i základními pravidly pohybu pod vodou a budete nepřetržitě sledováni instruktorem, který vás provede zcela novým prostředím.


Zkušební ponor na lomech v ČR / jezerech v Rakousku

Termín: duben - říjen

Místo: lomy v ČR, jezera v Rakousku

Maximální hloubka: 4 - 5 m

Doprava / ubytování: vlastní

Cena: 1 390 Kč

Pojeďte si s námi vyzkoušet zkušební ponor na námi pořádaných výpravách do podvodního světa českých lomů nebo rakouských jezer. Budete seznámeni se základy potápění a budete nepřetržitě sledováni instruktory, kteří vás provedou vodním prostředím.  

Cena zahrnuje

  • teoretickou přípravu (cca 30 min.), zkušební ponor pod dohledem instruktora (cca 30 min.), zapůjčení kompletní výstroje po dobu ponoru

Cena nezahrnuje

  • dopravu a vstup na lokalitu

Zkušební ponor v bazénu České Budějovice

Termín: listopad - duben

Místo: České Budějovice

Maximální hloubka: 3,5 m

Doprava / ubytování: vlastní

Cena: 1 190 Kč

Zkušební ponory probíhají ve skokanském bazénu v Českých Budějovicích od začátku listopadu do konce dubna, každé pondělí od 20:00 hod do 21:30 hod. (přesný termín po domluvě). Budete seznámeni se základy potápění a budete nepřetržitě sledováni instruktory, kteří vás provedou vodním prostředím. 

Cena zahrnuje

  • teoretickou přípravu (cca 30 min.), zkušební ponor pod dohledem instruktora (cca 30 min.), zapůjčení kompletní výstroje po dobu ponoru

Cena nezahrnuje

  • dopravu a vstup na bazén