Freediving - nádechové potápění

Máte zájem o volnost pohybu pod vodou bez nutnosti využívat těžkou výstroj přístrojového potápěče? Nebo jste přístrojový potápěč, který se chce naučit technikám využití vašeho objemu plic a správného pohybu pod vodou za použití základní freedivingové výstroje? Nároky na výstroj jsou minimální. Využijte našeho programu kurzů nádechového potápění.


Kurz šnorchlování


Open Water Freediver


Advanced Freediver


Master Freediver

Naučte se správně a bezpečně šnorchlovat. Věřte, že se v kurzu dozvíte spoustu nových informací o kterých jste předtím nevěděli. Díky nově nabytým znalostem a dovednostem si vaše vodní dobrodružství na dovolené užijete daleko více.

Baví vás šnorchlování a chcete se posunout dále? Naskočte rovnou do kurzu Open Water Freediver, kde se budete učit jak vydržet pod vodou déle, uplavat dále a hlouběji, ale především si osvojíte bezpečností procedury freedivingu. Kurz je určen pro úplné začátečníky.

Kurz je určen pro ty, kteří mají již absolvovaný kurz Open Water Freediver nebo ekvivalent. Tento kurz probíhá celý na volné vodě, kde si výcvik rozšíříme o ponory do větších hloubek. Díky správným technikám uvidíte, že je celkem jednoduché se dostat na 20 metrů.

Kurz navazuje na kurz Advanced Open Water Freediver a je určen pro ty, kteří se chtějí naučit pokročilé techniky freedivingu. Soustředíme se na celkovou přípravu freedivera. Díky  správným technikám zjistíte, že lze dosáhnout hloubky 30 - 40 metrů.


Po jejich absolvování budete schopni dosáhnout hloubek a času pod vodou na jediný nádech, jakých jste si ani nedovedli představit - pomůžeme vám objevit skryté možnosti vašeho těla. Tyto kurzy probíhají ve výcvikovém systému IANTD za použití moderních výukových technik a materiálů. Po absolvování kurzu obdržíte mezinárodně uznávané certifikáty této školy.