Potápění v suchém obleku

Cílem kurzu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti, nezbytné pro potápění v suchém potápěčském obleku. Seznámíme vás se správným používáním a údržbou vašeho suchého obleku. Zjistíte, jaké má potápění v suchém obleku výhody a co dělat při případných nouzových situacích. Pomůžeme vám s výběrem suchého obleku, který bude odpovídat vašim požadavkům. Předpokladem pro získání této kvalifikace je mít splněný Základní potápěčský kurz OWD a použití správného vybavení.

• Vstupní licence: Open Water Diver
  • Maximální hloubka: dle předchozích certifikací

• teoretická příprava -  typy suchých obleků / podobleků, výhody potápění v suchém obleku, údržba a opravy suchého obleku
  • praktické lekce - provedení 2 ponorů (max. 3) za použití suchého obleku - řešení situací v suchém obleku, ovládání vztlaku atd.

• výukové materiály v elektronické podobě, teoretické a praktické lekce, služby instruktora, plnění lahví, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom.

• dopravu a vstup na lokalitu, případné ubytování, zapůjčení výstroje, cestovní a potápěčské pojištění.

Recenze kurzu

Profesionální přístup instruktora, vše skvěle vysvětlil a se vším pomohl. Teoretická i praktická výuka nadstandartní. Velmi kvalitní potápěčská výstroj, kterou lze kompletně celou zapůjčit.

David P. (google.com)