Indonésie

Bali / Komodo / Gili / Sulawesi

Jsme partneři CK Relax dive s.r.o.. Český resort Relax Bali je zde pro všechny, kteří chtějí v pohodě užít krás Bali. V rezortu působí jak čeští tak místní zaměstnanci, takže se nemusíte bát jazykové bariéry. V resortu jsou vítáni skupiny přátel a potápěčů, rodiny s dětmi i páry na svatební cestě. Na stránkách www.nabali.cz najdete základní informace o potápění na Bali, golfu a rybaření. Obsahují také informace o možnostech výletů pro dospělé i děti. Resort Relax Bali nabízí ubytování v nádherné přírodní scenérii přímo na břehu Balijského moře s možností potápění přímo před resortem. Z každého bungalovu je přímý výhled na moře. Všechny bungalovy jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem s teplou vodou.

Moře okolo Bali nabízí plné uspokojení pro potápěče začátečníky i pro ty zkušenější. Najdete zde klasické korálové zahrady v mělkých vodách, zarybněná žebra sestupující do velkých hloubek, padesátimetrové stěny oplývající podmořským životem, žraloky, jeskyně i vraky. Potápěčská centra zde uznávají světové systémy jako PADI, SSI, IANTD aj. 

V nabídce máme rovněž potápěčské akce do oblasti Komodo, ostrovů Gili či Sulawesi. Více informací se dozvíte na rezervačním portálu CK Relax dive s.r.o.