Tek Lite potápěčské kurzy - úvod do technického potápění

Pokud se chcete dostat hlouběji a být pod vodou déle, zcela jistě se nevyhnete dekompresním ponorům. Potápěčské kurzy z IANTD řady Tek Lite vás zavedou do potápění s různými směsi - ať už se jedná o používání kyslíku s vyšší koncentrací (50 - 99%) pro urychlení dekomprese nebo o slabší trimixovou směs s obsahem hélia. K tomu však budete potřebovat dodatečnou stage lahev a výstroj určenou pro technické ponory. 


Advanced EANx Diver

V tomto kurzu se naučíte používat směs pro urychlení dekomprese s koncentrací kyslíku 50 - 99%. Připravíme vás na dekompresní ponory s dodatečnou stage lahví a případně i na všechny ostatní kurzy v technické konfiguraci.  

Více informací 


Advanced Rec. Trimix Diver

Trimix? To je směs kyslíku, dusíku a hélia. umožňuje nám snížit dopady dusíku na náš organizmus a přitom nás oproti klasickému nitroxu dostane hlouběji. V tomto kurzu vás zavedeme do problematiky používání hélia v potápění.

Více informací 


Adv. Rec. Trimix Plus Diver

Přímo navážete na kurz Advanced Recreational Trimix Diver - oproti tomuto kurzu rozšíříme hloubkový limit, množství hélia ve směsi a ekvivalentní narkotickou hloubku tak, abyste byli schopni provádět bezpečné ponory do hloubky 51 m

Více informací