Kurz potápění v noci

Minimální věk: 10 let

Cena: 3 490 Kč

Popis a náplň kurzu

Cílem kurzu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti, nezbytné pro provedení bezpečného ponoru v noci a za snížené viditelnosti. Naučíme vás správný vstup / výstup z vody a využívat speciální výbavu (hlavní / záložní světlo) a komunikaci s potápěčským partnerem. Předpokladem pro získání této kvalifikace je mít splněný Základní potápěčský kurz OWD a použití správného vybavení.

• teoretická příprava - používání speciální výstroje (signalizační prostředky, svítilny), plánování a příprava na noční ponor
  • praktické lekce - provedení 2 nočních ponorů (ponorů za snížené viditelnosti

• výukové materiály v elektronické podobě, teoretické a praktické lekce, služby instruktora, potápěčskou licenci světově uznávané školy SSI / IANTD, potápěčské pojištění Dive Assure / DAN po dobu kurzu, diplom.

• dopravu a vstup na lokalitu, případné ubytování, zapůjčení výstroje, cestovní pojištění.