Advanced Recreational Trimix Supervisor

Kurz pokročilého rekreačního Trimix supervisora - Advanced Rec. Trimix Supervisor

Místo teorie: České Budějovice / Hluboká nad Vltavou / J. Hradec 

Maximální hloubka: 45 m

Doprava / ubytování: vlastní

Minimální věk: 18 let

Cena: 13 990 Kč (včetně kurzu Divemaster - 24 990 Kč)


Program IANTD Advanced Recreational Trimix Supervisor rozšiřuje kompetence Divemastera. Kurz je navržen tak, aby poskytl odpovědné školení divemasterům, kteří chtějí dohlížet na potápěče i na technické potápěče Advanced Recreational Trimix Diver a zároveň asistovat u těchto kurzů. Kurz lze absolvovat souběžně s kurzem Divemaster, popřípadě s kurzem Advanced Recreational Trimix Diver. Stejně jako u kurzu Divemaster platí, že po absolvování nesmíte vést výcviková cvičení sami, pokud nejste pod přímým dohledem kvalifikovaného instruktora. 

Předpokladem pro získání této kvalifikace je mít splněný Profesionální kurz Divemasterkurz Advanced Recreational Trimix Diver, doložení minimálně 60 ponorů, asistence instruktorovi při kurzu Hloubkového potápění a kurzu Advanced EANx Diver.

  • teoretická příprava - podrobněji se probírá problematika potápěčské fyziky za použití hélia jako dýchacího média, fyziologie, dekompresní teorie, plánování Trimix ponorů, konfigurace technické potápěčské výstroje a řešení případných problémů.
  • praktické lekce - nácvik vedení certifikovaného Advanced Recreational Trimix potápěče pod vodou, provádění briefingů, řešení krizových situací pod vodou, správných technik práce se stage / dekompresní lahví, asistence instruktorovi při výuce kurzů Advanced Recreational Trimix Diver, organizace technických potápěčských akcí. Praktické lekce probíhají na rakouských jezerech.

Cena zahrnuje

  • výukové materiály Advanced Recreational Trimix, teoretické a praktické lekce, služby instruktora, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom.

Cena nezahrnuje

  • dopravu a vstup na lokalitu, případné ubytování, zapůjčení výstroje a plnění lahví, dekompresní plyny, cestovní a potápěčské pojištění.
  • pro aktivní status profesionální potápěčské pojištění (doporučujeme DAN Pro), poplatek za aktivní status IANTD profesionálního potápěče (2000 Kč bez DPH).