Advanced Recreational Trimix Plus Diver

Pokročilý kurz rekreačního Trimixu (plus) - Advanced Rec. Trimix Plus Diver 

Místo teorie: České Budějovice / Hluboká nad Vltavou / J. Hradec 

Maximální hloubka: 51 m

Vstupní licence: Advanced Rec. Trimix Diver (může se učit souběžně)

Minimální věk: 18 let 

Cena: 4 990 Kč 


Cílem tohoto kurzu je rozšířit znalosti získané v kurzu Advanced Rec. Trimix Diver pro provádění ponorů s trimixem do hloubky až 51 metrů. Kurz zahrnuje použití směsí EANx pro dekompresi a pro kombinaci s héliem do maximální hodnoty pO2 1,5. V takovém případě může být použita END (ekvivalent narcotic depth) 30 metrů. Kurz kvalifikuje potápěče k dekompresním ponorům do 51 metrů. Použitý rekreační trimix má minimálně 21 % kyslíku a maximálně 40% + adekvátní procento hélia.

Předpokladem pro získání této kvalifikace je mít splněný Advanced Rec. Trimix Diver.  Podívejte se na zvýhodněné balíčky potápěčských kurzů - zde.

  • praktické lekce - 2 dekompresní ponory za použití rekreačního Trimixu do hloubky 42 - 51 metrů s časem na dně do 25 minut a časem dekomprese max 20 minut), valve drill / S-drill, udržení trimu na bezpečnostní zastávce. Prokázání znalostí ke zplánování ponorů s trimixem do hloubky 51 metrů. Praktické lekce probíhají na rakouských jezerech.

Potřebné vybavení / doporučené vybavení

  • Potřebné vybavení: 2x první a druhý stupeň, 193-210cm dlouhou hadici k primárnímu druhému stupni, BCD s velkým objemem a pevnými D-kruhy, suchý oblek (nebo jiný, druhý zdroj vztlaku), wetnotes, dekompresní bóji.
  • Doporučené vybavení: vlastní láhve 2x12l, křídlo, vlastní stage / dekompresní láhev S80 + kyslíkově čistou automatiku

Cena zahrnuje

  • výukové materiály v elektronické podobě, teoretické a praktické lekce, služby instruktora, potápěčskou licenci světově uznávané školy IANTD, diplom.

Cena nezahrnuje

  • dopravu a vstup na lokalitu, případné ubytování, zapůjčení výstroje, plnění lahví, cestovní a potápěčské pojištění.